مجوز های اخذ شده

  • اخذ استانداردهای لازم برای سیستم های مدیریتی مرتبط:
سیستم های مدیریتی این مجموعه به منظور کسب موفقیت در دستیابی به چشم انداز و اهداف راهبردی خود اقدام به اخذ استانداردهای ذیل نموده است:
  • اقدام به اخذ استاندارد iso 9001 بر مبنای مدیریت کیفیت خدمات
  • اقدام به اخذ استاندارد iso 10002 برمبنای مدیریت شکایات مشتریان از خدمات
  • اقدام به اخذ استاندارد iso 10015 بر مبنای مدیریت آموزش در ارتقای بهتر سطح خدمات
  • اقدام به اخذ استاندارد iso 31000 بر مبنای مدیریت ریسک در رشد سطح خدمات
  • اقدام به اخذ استاندارد isqi ( مورد تایید از وزارت صمت )

مجموعه گلدرویس

با گسترش جوامع و پیشرفت علم و بالبع پیشتازی تکنولوژی و دستگاههای دیجیتال اعم از گوشی ها، گجت ها و نرم افزارها و اپلیکیشن ها و جایگزینی تدریجی رباتها به جای نیروی انسانی در جریان زندگی اجتماعی و گاهاً زندگی شخصی افراد، به تدریج بازارهای دیجیتال وسعت پیدا کرده تا مردم بتوانند از طریق فضاهای مجازی خرید و خواسته های خود را تهیه و تأمین نمایند.

طبیعتاً با گسترش زندگی ماشینی و کمبود زمان به دلیل مشغله فراوان انسان به دنبال راهیست تا بتواند در کمترین زمان ممکن به خواسته ها و رفع نیازهای خود به بهترین شیوه ممکن دست پیدا کند.

فلسفه وجودی خدمات سیار اتومبیل:
گاهی اوقات به دلیل کمبود وقت،شهروندان از تعمیرات و سرویس های دوره ای اتومبیل شان صرف نظر میکنند و یا به دلیل عدم اعتماد و اطمینان، از یک تعمیرگاه به تعمیرگاه دیگری نقل مکان می کنند.

تعداد بالای خدمات رسان ها و رقابت بین آنها انتخاب را سخت کرده و همین موضوع باعث شده تا مردم به مجموعه هایی روی بیاورند تا علاوه بر خدمات حرفه ای، رضایت آنها را از سطح خدمات تأمین کرده و به طور کلی مبحث تکریم به مشتری در صدر فعالیت های مجموعه های تعمیرگاهی قرار گیرد.

مجموعه گلدرویس

با وجود مجموعه های تعمیرگاهی معتبر به خاطر وجود مشکلات روزمره در زندگی و وجود دغدغه های زیاد در مردم وتأمین نیاز و خواسته های آنها باعث شده که مجموعه های خدمات سیار اتومبیل راه اندازی شده تا در اسرع وقت و در مکان مورد نظر مشتری خدمات سبک خودرویی خود را از خدمات رسانها دریافت کنند.

در کنار همه مجموعه های خدمات سیار اتومبیل، مجموعه گلد سرویس در تاریخ ۹۷/۱۰/۱۰ فعالیت خود را در قالب خدمات سیار اتومبیل به همراه ناوگانی مجهز و افراد با تجربه و کاردان شروع کرده و بعد از ارائه خدمات مناسب و مسوولانه و رد شدن از فیلترهای کاری گوناگون موفق به اخذ مجوزهای لازم گردید.

این مجموعه به عنوان حلقه تکمیلی در شبکه خدمات سیار اتومبیل با هدف پاسخ به نیاز خدمات و امداد رسانی خودروهای مختلف در سطح جامعه شکل گرفته است و با انجام مطالعات کارشناسی دقیق به بررسی کامل و همه جانبه موضوعات مرتبط با خدمات سیار اتومبیل پرداخته و الگوهای موفق در سطح جهان همچون ADAC و Green flag و ... را مطالعه نموده و پس از آن وارد فاز برنامه ریزی و تدارک و اجرا شده است تا جایی که با تجهیز وانت بارهای مجهز به ارائه خدمات، موفق گردید به کلیه خودروهای سواری در سطح جامعه (خودروهای داخلی و وارداتی) و مطابق با نیاز عزیز ایران اسلامی خدمات خودرویی سبک و قابل انجام در محل مورد نظر مشتری را ارائه نماید.

مجموعه گلدرویس

مجموعه گلد سرویس پاسخی حرفه ای و کارشناسی برای نیاز شهروندانی است که به دنبال خدمات مورد اعتماد و مسوولانه هستند.
گلد سرویس با سابقه ای بیش از ۱۵ سال از بازار خودرویی کشور، هم اکنون از جایگاه ویژه ای در عرصه ارائه خدمات سیار و مستقیم به مشتریانی دقیق و حساس برخوردار است که تلاش نموده است با تجهیز ناوگان خود و به منظور دسترسی راحت تر شهروندان عزیز و نیز ارائه خدمات سیار سرویس اتومبیل در محل مورد نظر مشتری خدمات مناسب به قطعات اصل و با کیفیت را داشته است.

گلد سرویس رضایت مشتری و تکریم مشتری را در صدر فعالیت ها و مسوولیت های اجتماعی خود تعریف کرده و با توجه به این اصل نیروی انسانی مجرب و حرفه ای را آموزش داده تا بهترین خدمات را با تلفیق تجربه و فن آوری در کمترین زمان در محل مورد نظر مشتری ارائه کند.

گلدسرویس درسال 1397 ثبت شد!

مجموعه گلد سرویس در راستای تحقق استراتژی های رشد و بهره وری ، اقدام به تدوین مضامین استراتژیک ذیل نموده است:

1000

مشتری های خشنود

100%

مشتری های راضی

1000

مشتری های وفادار

معرفی اعضای تیم ما

 سعید رجبی

سعید رجبی

متخصص رنگ خودرو

4

  سال همکاری با ما  2

  پروژه تکیمل شده  2

 محسن جباری

محسن جباری

صافکار

4

  سال همکاری با ما  2

  پروژه تکیمل شده  2

 رسول شکوری

رسول شکوری

متخصص فنی برق خودرو

4

  سال همکاری با ما  2

  پروژه تکیمل شده  2